Laureaci - V edycja

  • Wszystkie
  • Zabytkowe obiekty
  • Atrakcje przyrodnicze
  • Wydarzenia

Wirydarz klasztoru Ojców Dominikanów w Poznaniu

Małgorzata Kolasa - I miejsce

Kategoria: obiekty

Podwórko kamienicy PTPN w Poznaniu

Małgorzata Klasa - I miejsce

Kategoria: obiekty

Ostrów Tumski

Małgorzata Klasa - I miejsce

Kategoria: obiekty

Zamek w Kórniku

Marek Roemer - II miejsce

Kategoria: obiekty

Muzeum Ziemi Średzkiej "Dwór w Koszutach"

Marek Roemer - II miejsce

Kategoria: obiekty

Pałac w Rogalinie

Marek Roemer - II miejsce

Kategoria: obiekty

Ostrów Tumski w Poznaniu

Piotr Tomasz Mańczak - III miejsce

Kategoria: obiekty

Poznańska Katedra

Piotr Tomasz Mańczak - III miejsce

Kategoria: obiekty

Poznańska katedra

Piotr Tomasz Mańczak - III miejsce

Kategoria: obiekty

Pałac w Ciążeniu

Janusz Nowak - wyróżnienie

Kategoria: obiekty

Kościół św. Mikołaja w Lądku

Janusz Nowak - wyróżnienie

Kategoria: obiekty

Opactwo Cystersów w Lądzie n. Wartą

Janusz Nowak - wyróżnienie

Kategoria: obiekty

Okrąglak w Poznaniu

Patrycja Gmyz - wyróżnienie

Kategoria: obiekty

Okrąglak w Poznaniu

Patrycja Gmyz - wyróżnienie

Kategoria: obiekty

Okrąglak w Poznaniu

Patrycja Gmyz - wyróżnienie

Kategoria: obiekty

Wnętrze pałacu w Kościelcu

Bartłomiej Kończak - wyróżnienie

Kategoria: obiekty

Ruiny zamku w Kole

Bartłomiej Kończak - wyróżnienie

Kategoria: obiekty

Wieża ratusza miejskiego w Kole

Bartłomiej Kończak - wyróżnienie

Kategoria: obiekty

Okolice wsi Białobłocie

Łukasz Gwiździel - I miejsce

Kategoria: atrakcje

Okolice wsi Lipka

Łukasz Gwiździel - I miejsce

Kategoria: atrakcje

Okolice wsi Wielki Buczek

Łukasz Gwiździel - I miejsce

Kategoria: atrakcje

Wilk - okolice Turku

Karol Fornalczyk - II miejsce

Kategoria: atrakcje

Żółna z owadem w dziobie - okolice Turku

Karol Fornalczyk - II miejsce

Kategoria: atrakcje

Rybołów w okolicy zbiornika "Jeziorsko"

Karol Fornalczyk - II miejsce

Kategoria: atrakcje

Okolice Osowej Góry

Małgorzata Kolasa - III miejsce

Kategoria: atrakcje

Aleja klonów w parku A. Wodziczki w Poznaniu

Małgorzata Kolasa - III miejsce

Kategoria: atrakcje

Jez. Rusałka w Poznaniu

Małgorzata Kolasa - III miejsce

Kategoria: atrakcje

Okolice wsi Chełmno

Bartłomiej Kończak - wyróżnienie

Kategoria: atrakcje

Okolice wsi Rzuchów

Bartłomiej Kończak - wyróżnienie

Kategoria: atrakcje

Okolice wsi Podlesie

Bartłomiej Kończak - wyróżnienie

Kategoria: atrakcje

Dni Twierdzy Poznań

Paweł Jaśniewski - I miejsce

Kategoria: wydarzenia

Dni Twierdzy Poznań

Paweł Jaśniewski - I miejsce

Kategoria: wydarzenia

Dni Twierdzy Poznań

Paweł Jaśniewski - I miejsce

Kategoria: wydarzenia

27. Jazz Festival Jazzonalia w Koninie

Mirosław Jurgielewicz - II miejsce

Kategoria: wydarzenia

27. Jazz Festival Jazzonalia w Koninie

Mirosław Jurgielewicz - II miejsce

Kategoria: wydarzenia

27. Jazz Festival Jazzonalia w Koninie

Mirosław Jurgielewicz - II miejsce

Kategoria: wydarzenia

II Zlot Grup Rekonstrukcji Historycznej "Operacja ...

Krystian Matysiak - III miejsce

Kategoria: wydarzenia

II Zlot Grup Rekonstrukcji Historycznej "Operacja ...

Krystian Matysiak - III miejsce

Kategoria: wydarzenia

II Zlot Grup Rekonstrukcji Historycznej "Operacja ...

Krystian Matysiak - III miejsce

Kategoria: wydarzenia

Noc Muzeów w Poznaniu

Natalia Pyrzowska - wyróżnienie

Kategoria: wydarzenia

Noc Muzeów w Poznaniu

Natalia Pyrzowska - wyróżnienie

Kategoria: wydarzenia

Noc Muzeów w Poznaniu

Natalia Pyrzowska - wyróżnienie

Kategoria: wydarzenia

Spektakl Konińskiego Teatru Tańca

Kamil Strajch - wyróżnienie

Kategoria: wydarzenia

Spektakl Konińskiego Teatru Tańca

Kamil Strajch - wyróżnienie

Kategoria: wydarzenia

Spektakl Konińskiego Teatru Tańca

Kamil Strajch - wyróżnienie

Kategoria: wydarzenia