Laureaci - III edycja

  • Wszystkie
  • Zabytkowe obiekty
  • Atrakcje przyrodnicze
  • Wydarzenia

Bazylika Prymasowska w Gnieźnie

Łukasz Zandecki - I miejsce

Kategoria: obiekty

Opactwo Cystersów w Lądzie

Łukasz Zandecki - I miejsce

Kategoria: obiekty

Bazylika Archikatedralna w Poznaniu

Łukasz Zandecki - I miejsce

Kategoria: obiekty

Osada Edukacyjna w Grodziszczu

Karolina Diana Szczepanik-Chojnacka - II miejsce

Kategoria: obiekty

Osada edukacyjna w Grodziszczku

Karolina Diana Szczepanik-Chojnacka - II miejsce

Kategoria: obiekty

Osada Edukacyjna w Grodziszczku

Karolina Diana Szczepanik-Chojnacka - II miejsce

Kategoria: obiekty

kościół p.w. Narodzenia NMP w Racięcicach

Emilia Adrianna Skalska - III miejsce

Kategoria: obiekty

ruiny zabytkowego pałacu w Wierzbiu

Emilia Adrianna Skalska - III miejsce

Kategoria: obiekty

kościół p.w. św. Andrzeja Apostoła w Mąkolnie ...

Emilia Adrianna Skalska - III miejsce

Kategoria: obiekty

Dolina Rzeki Warty (Koło)

Bartłomiej Kończak - I miejsce

Kategoria: atrakcje

Dolina Rzeki Warty (Koło)

Bartłomiej Kończak - I miejsce

Kategoria: atrakcje

Dolina rzeki Warty (Ochle)

Bartłomiej Kończak - I miejsce

Kategoria: atrakcje

Jelenie (okolice Wolsztyna)

Rafał Mencel - II miejsce

Kategoria: atrakcje

Żurawie (Okolice Wolsztyna)

Rafał Mencel - II miejsce

Kategoria: atrakcje

Żołny (okolice Wolsztyna)

Rafał Mencel - II miejsce

Kategoria: atrakcje

Jezioro Rusałka

Michał Wrombel - III miejsce

Kategoria: atrakcje

Jezioro Rusałka

Michał Wrombel - III miejsce

Kategoria: atrakcje

Jezioro Kierskie

Michał Wrombel - III miejsce

Kategoria: atrakcje

Jubileusz Chrztu Polski na Lednicy

Karol Budziński - I miejsce

Kategoria: wydarzenia

Widowisko „Orzeł i Krzyż” w Murowanej Goślinie ...

Karol Budziński - I miejsce

Kategoria: wydarzenia

„Nocy Kupały” w Pobiedziskach

Karol Budziński - I miejsce

Kategoria: wydarzenia

Widowisko „Legenda 5 Braci” w Bieniszewie

Franciszek Kupczyk - II miejsce

Kategoria: wydarzenia

Widowisko „Legenda 5 Braci” w Bieniszewie

Franciszek Kupczyk - II miejsce

Kategoria: wydarzenia

Widowisko „Legenda 5 Braci” w Bieniszewie

Franciszek Kupczyk - II miejsce

Kategoria: wydarzenia

Widowisko „Orzeł i Krzyż” w Murowanej Goślinie ...

Piotr Cybichowski - III miejsce

Kategoria: wydarzenia

Widowisko „Orzeł i Krzyż” w Murowanej Goślinie ...

Piotr Cybichowski - III miejsce

Kategoria: wydarzenia

Widowisko „Orzeł i Krzyż” w Murowanej Goślinie ...

Piotr Cybichowski - III miejsce

Kategoria: wydarzenia