Laureaci - II edycja

  • Wszystkie
  • Zabytkowe obiekty
  • Atrakcje przyrodnicze
  • Turystyka aktywna

Stary Rynek w Poznaniu

Marek Grum - I miejsce

Kategoria: obiekty

Stary Rynek w Poznaniu

Marek Grum - I miejsce

Kategoria: obiekty

Stary Rynek w Poznaniu

Marek Grum - I miejsce

Kategoria: obiekty

Klasztor pofranciszkański w Pyzdrach

Karol Budziński - II miejsce

Kategoria: obiekty

Zamek w KOle

Karol Budziński - II miejsce

Kategoria: obiekty

Stary Rynek w Poznaniu

Karol Budziński - II miejsce

Kategoria: obiekty

Parowóz (Wiry k. Poznania)

Robert Kropacz - III miejsce

Kategoria: obiekty

Parowóz (Wiry k. Poznania)

Robert Kropacz - III miejsce

Kategoria: obiekty

Parowóz (Wiry k. Poznania)

Robert Kropacz - III miejsce

Kategoria: obiekty

Wiatrak (Mieszków)

Anna Chwieralska - wyróżnienie

Kategoria: obiekty

Wiatrak (Łuszczanów)

Anna Chwieralska - wyróżnienie

Kategoria: obiekty

Wiatrak (Polskie Olędry)

Anna Chwieralska - wyróżnienie

Kategoria: obiekty

Wiatrak "Szczepan" (Budzisław Kościelny)

Maciej Grzeszczak - wyrożnienie

Kategoria: obiekty

Zamek w Gołuchowie

Maciej Grzeszczak - wyróżnienie

Kategoria: obiekty

Klasztor w Lądzie

Maciej Grzeszczak - wyróżnienie

Kategoria: obiekty

Jezioro Powidzkie

Grażyna Rafalont - I miejsce

Kategoria: atrakcje

Rzeka Wełna

Grażyna Rafalont - I miejsce

Kategoria: atrakcje

okolice Lednogóry

Grażyna Rafalont - miejsce

Kategoria: atrakcje

Okolice Leszna

Elżbieta Weigt - II miejsce

Kategoria: atrakcje

Okolice Gołuchowa

Elżbieta Weigt - II miejsce

Kategoria: atrakcje

Okolice Gołuchowa

Elżbieta Weigt - II miejsce

Kategoria: atrakcje

Dęby Rogalińskie

Robert Kropacz - III miejsce

Kategoria: atrakcje

Dęby Rogalińskie

Robert Kropacz - III miejsce

Kategoria: atrakcje

Dęby Rogalińskie

Robert Kropacz - III miejsce

Kategoria: atrakcje

Jezioro Licheńskie

Karol Budziński - wyróżnienie

Kategoria: atrakcje

Jezioro Gosławskie

Karol Budziński - wyróżnienie

Kategoria: atrakcje

Jezioro Powidzkie

Karol Budziński - wyróżnienie

Kategoria: atrakcje

Rogaliński Park Krajobrazowy

Ewelina Anna Brzoska - wyróżnienie

Kategoria: atrakcje

Rogaliński Park Krajobrazowy

Ewelina Anna Brzoska - wyróżnienie

Kategoria: atrakcje

Rogaliński Park Krajobrazowy

Ewelina Anna Brzoska - wyróżnienie

Kategoria: atrakcje

Rajd rowerowy (Bądzisław Kościelny)

Karol Budziński - II miejsce

Kategoria: Turystyka aktywna

Rajd Rowerowy (Budzisław Kościelny)

Karol Budziński - II miejsce

Kategoria: Turystyka aktywna

Rajd rowerowy (Przybrodzin)

Karol Budziński - II miejsce

Kategoria: Turystyka aktywna

Spływ kajakowy (Rożnowice)

Tomasz Stachowiak - III miejsce

Kategoria: Turystyka aktywna

Rowerowym szlakiem (Radojewo)

Tomasz Stachowiak - III miejsce

Kategoria: Turystyka aktywna

Bryczką po Rynku (Poznań)

Tomasz Stachowiak - III miejsce

Kategoria: Turystyka aktywna